Ewa Vesin – śpiewaczka (sopran) i pedagog. Dyrektor Artystyczny Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. A. Campi z Miklasiewiczów w Lublinie. W sezonie 2020/2021 zaśpiewa Toskę w Operze w Sydney. Artystkę czekają też dwa podwójne debiuty (w partii i teatrze) – wystąpi jako Aida w Národním Divadle w Pradze oraz Magdalena w arcydziele U. Giordano Andrea Chénier, które wystawi Teatro Municipal de Santiago w Chile.


DRABINA SUKCESU- dotąd byłam zastraszona, od dzisiaj będę szalona!!!!!!

Ostatnie pół roku w życiu chyba większości artystów uprawiających ten zawód, to czas kompletnego paraliżu. Życie zawodowe nagle przestało istnieć, pojawił się smutek, rozgoryczenie, brak wiary w zasadność i sensowność naszej pracy. Pracy, do której przygotowywaliśmy się już od dzieciństwa, oddając się sztuce, która nie uznaje kompromisów. Do reszty. 

Cóż począć? Jak odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Zapewne niektórzy będą zastanawiać się nad zmianą obszaru działalności zawodowej, a inni uparcie trwać i szukać rozwiązania, aby niezmiennie kontynuować swoją drogę. Trudności w naszym życiu były, są i będą. 

To jednak przekonanie o tym kim jesteśmy i jaka jest nasza wartość determinuje podejmowane przez nas działania. 

Czy w takim razie warto być entuzjastą, by z determinacją i sercem osiągnąć znaczące rezultaty?  

Od dziś wdrażam w swoje życie przekonanie – Jestem lepsza niż mi się dotąd wydawało – myślę o sobie tylko pozytywnie, jako o wybitnym specjaliście od radzenia sobie z trudnościami. Jeżeli pojawia się trudność, to natychmiast szukam rozwiązania. Kieruję się w życiu dającymi mi siłę przekonaniami i wykorzystuję w pełni tkwiący w nich potencjał, odrzucam natomiast te, które mnie ograniczają i  osłabiają. Wierzę, że to co mnie spotkało ma swój cel, sens i może mi służyć!

Tak więc wybieram się na randkę ,,gotowości z  okazją”, by pozwolić szczęściu się spełnić. Koniec kropka.

Zmień rozmiar czcionki